Чому потрібно вживати сезонні продукти

Зміна сезонів дає нам можливість доповнювати раціон продуктами, які доступні лише у певну пору року. Тобто кожен сезон пропонує вам безліч свіжих та корисних овочів та фруктів, якими ви не зможете насолоджуватись в інший час.

22.02.2021
Здоровье


Названо причини, через які ваш смартфон працює повільно

Ви коли-небудь помічали, як ваш смартфон сповільнюється після року використання? Згладжена плавна анімація, швидка реакція та загальна швидка продуктивність з часом зменшились, і тепер ваш телефон відчуває себе трохи млявим. Чому так трапляється?

15.02.2021
Технологии


Постійно втомлюєтесь: що таке синдром хронічної втоми і як з ним боротись

Деякі люди часто скаржаться, що постійно відчувають втому. Вони часто пов’язують її з неправильним харчуванням, відсутністю фізичної активності та неправильним способом життя, якого дотримуються.

12.02.2021
Здоровье


10 функций Telegram, о которых не все знают

Невиданный никогда ранее всплеск интереса к Telegram по всеми миру порождает у новых пользователей вопросы на тему возможностей мессенджера. В этом обзоре будем говорить о невидимых с первого взгляда полезных функциях «детища Дурова».

08.02.2021
Интересности


9 способів зігрити ноги в зимку

Мороз та сонце. День чудовий! »- писав великий класик, захоплюючись зимою. І дійсно, живи і радій, коли погода манить на вулицю. Але хіба до веселощів, скажуть деякі, якщо ноги і руки буквально відмерзають!

15.01.2021
Интересности


П’ять типів додатків, які “вбивають” смартфон

Звичайно ж якщо в вашому смартфоні 12 ГБ оперативної пам’яті, то ви навряд чи протягом життєвого циклу пристрою зіткнетеся з такою проблемою, як нестача пам’яті.

14.01.2021
Интересности


Як правильно очистити пам’ять смартфона від зайвих додатків

Багато телефонів з часом починають працювати повільніше, зависати і вилітати з-за того, що пам’ять переповнюється. Для того щоб вирішити цю проблему, правда тільки на час, можна виконати скидання до заводських налаштувань. Є також спосіб забезпечити швидкодію телефону на деякий час і вбудованими засобами очищення пам’яті самої ОС.

04.01.2021
Технологии


Названо кращі добавки в чай, які підвищують імунітет

Чай здатний зміцнити імунітет і знизити ризик раку через велику кількість антиоксидантів в складі. Особливо корисним гарячий напій буде в тандемі з деякими імуностимулюючими добавками.

29.12.2020
Интересности


Жить в состоянии равновесия и радости: как справиться с разными видами стресса

В сети масса рекомендаций о том, как управлять стрессом, но часто они просто не работают. Не потому, что они плохие, а потому, что стресс бывает разный и управлять им нужно по-разному. Какие же инструменты помогут справиться с разными видами стресса?

23.12.2020
Здоровье