Зеленський зареєстрував пакет законопроєктів про податкову амністію

Президент Володимир Зеленський 25 лютого зареєстрував у Верховній Раді 4 законопроєкти. Вони стосуються податкової амністії.

26.02.2021
Законы


Озвучено три причини відмовитись від використання WhatsApp

В інтернеті зараз можна побачити численні поради і рекомендації про те, щоб видалити зі смартфона месенджер WhatsApp. Для багатьох користувачів, які користуються даними месенджером, залишається незрозуміла така рекомендація.

26.02.2021
Интересности


Правительство разрешило украинцам с 14 лет менять отчество

Украинцам, достигшим 14 лет, Кабмин разрешил менять свое отчество. Раньше это можно было осуществить в случае изменения собственного имени отцом ребенка или в случае исключения сведений о нем, как об отце.

25.02.2021
Общество


«Контрольований досвід»: Youtube запускає нову функцію для батьків

Відеохостинг Youtube запускає функцію “контрольований досвід”. Вона покликана допомагати батькам керувати контентом, який можуть переглядати їхні діти.

25.02.2021
Общество


Новые квартиры будут продавать по новой схеме. Что изменится на рынке первичной недвижимости

Новые условия для первичного рынка недвижимости выписаны в зарегистрированном в Раде законопроекте №5091. Его инициатором выступила зампредседателя парламентского комитета по вопросам строительства Елена Шуляк.

25.02.2021
Недвижимость


Кабмін вніс зміни до Положення про Державну податкову службу

Самопредставництво ДПС та її територіальних органів у судах пропонується забезпечити через Голову ДПС, а також без окремого доручення Голови ДПС через його заступників та державних службовців самостійних структурних підрозділів апарату та територіальних органів ДПС.

25.02.2021
Налоги


В Україні стартувала COVID-вакцинація: перші щеплення зробили лікарю-реаніматологу і медсестрі з Черкас

В Україні зробили перше щеплення від коронавірусу. Препарат CoviShield вкололи лікарю-реаніматологу опорної по ковіду Черкаської обласної лікарні Євгену Горенку.

24.02.2021
Здоровье