С 26 октября в Украине устанавливается новое эпидемическое зонирование, в "красную" зону попали 10 областных центров

Государственная комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций установила новое эпидемическое зонирование в Украине с 26 октября.

23.10.2020
Общество


Експерт розповіла, коли виборчий бюлетень вважається зіпсованим

Виборчий бюлетень на місцевих виборах 25 жовтня буде визнаний недійсним, якщо виборець одночасно відзначить дві політичні партії галочками та буде поставлено лише номер кандидата від політичної партії, але не буде промаркована сама партія.

23.10.2020
Выборы


Вибори-2020: сьогодні в Україні завершується агітація

Сьогодні в Україні завершується агітація за кандидатів на місцевих виборах, які відбудуться у неділю, 25 жовтня. З суботи, 24 жовтня, почнеться “день тиші”, передає УНН.

23.10.2020
Выборы


23 жовтня - день працівників реклами

Виникнення свята «День працівника рекламної сфери» пов’язують з появою першої реклами. Як тільки ринок наповнився різноманітними товарами і послугами, і стала рости конкуренція з’явилася необхідність просувати товар, залучати до нього увагу, інформувати покупця про переваги даного товару, а значить його рекламувати.

23.10.2020
Праздники


“Велике будівництво”: загальна готовність об’єктів сягнула вже 87%

Середній відсоток будівельної готовності об’єктів “Великого будівництва” по Україні становить 87%. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку громад та територій України.

22.10.2020
Экономика


У школах хочуть заборонити телефони для учнів: на сайті Ради з’явився законопроєкт

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким хочуть заборонити використання мобільних телефонів під час навчання в школі. А все для того, аби допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і зменшити використання соціальних мереж.

22.10.2020
Законы